domy drewniane

Blog


domy drewniane z bali

Oszczędności podczas budowy domu drewnianego

2017-06-16
Mieszkanie w drewnianym domu dla wielu osób jest marzeniem. Łączone one w sobie atrakcyjny wygląd, funkcjonalność, a także wysoki komfort użytkowania. Dzięki nim można być bliżej natury. Porównując budowę domu drewnianego do tradycyjnego od razu widać szereg oszczędności.
Czytaj więcej
budowa domów drewnianych

Dom na wakacje – realne czy wygórowane marzenie?

2017-05-22
Wiele problemów stwarza znalezienie idealnego domu wakacyjnego w górach. Zazwyczaj o jego wynajęciu trzeba myśleć już na początku roku, jeżeli chcemy wyjechać na urlop w lipcu. A może by tak pozbyć się tego problemu i wybudować własny dom? Czemu nie!
Czytaj więcej

Domy z bali cennik

2017-06-16

dom z bali

Każde zamówienie na dom z bali wyceniane jest indywidualnie i zależy od wielu czynników, szczególnie jeśli chodzi o domy z drewna pod klucz. Cennik uniwersalny podający konkretne koszty nie istnieje.
W zależności od metrażu i stopnia skomplikowania projektu cena jest wyższa. Na koszty budowy domu z bali wpływa wiele czynników takich jak rodzaj użytego surowca i jego impregnacja, stopień skomplikowania dachu i inne.

Poniżej przedstawiamy przykładowe, ustandaryzowane wyceny budowy domów. Podane ceny są kwotami netto i dotyczą prostych domów z poddaszem użytkowym o powierzchni użytkowej powyżej 120 m2. Transport do 100 km w cenie. Wykonanie fundamentów oraz instalacji - po stronie zamawiającego.Tagi przypisane do artykułu:

dom z bali, domy z bali cennik, cennik domów z bali, cena domu z bali, domy z bali ceny, dom z bali ceny, dom z bali cena, cenniki domów z bali, ceny budowy domów z bali, dom drewniany cena, całoroczny dom drewniany cena, cennik domów drewnianych, cennik budowy domów drewnianych, ile kosztuje budowa domu drewnianego, koszty budowy domów z bali


całoroczne z bali budowane

Gdzie najlepiej wybudować dom drewniany?

2017-04-20
Domy drewniane z reguły najlepiej wyglądają w otoczeniu zieleni. Dlatego też, warto kupić działkę w miejscu zalesionym, z dala od zgiełku miejskiego. Pozwoli to na kontemplowanie przyrody i cieszenie się spokojem w drewnianym domku.
Czytaj więcej
domy całoroczne z bali

Wielkość domu dostosowana potrzeb użytkownika

2017-04-20
Wybranie odpowiedniego projektu domu to zadanie bardzo trudne. Zanim zdecydują się Państwo na konkretny projekty, a budowa domów drewnianych ruszy pełną parą, warto zastanowić się nad potrzebami Waszej rodziny. Warto także zaplanować układ pomieszczeń, a także podjąć decyzję co do liczby kondygnacji
Czytaj więcej


Skontaktuj się z nami: 500 297 081 lub 570 243 806
1