domy drewniane

Opinie

Opinie firmy Rob-Gont


Komentarze i opinie naszych kontrahentów oraz klientów na temat realizacji naszych usług budowlanych.


autor: Sawiccy

Zdecydowanie nie możemy powiedzieć, że jesteśmy zawiedzeni wyborem tej firmy, jako tej, która realizowała projekt domu drewnianego. Oczywiście nie obyło się bez drobnych stresów i nerwów na budowie, ale i tak wszystko przebiegło zgodnie z planem. Polecamy tę firmę.

autor: Patryk Janiszewski

Profesjonalne podejście i właściwe wykonanie prac to jedynie niektóre z zalet, jakie posiada ta firma budowlana. Budowane przez nią domy drewniane są niepowtarzalne i jedyne w swoim rodzaju. Prezentują się znakomicie, a w dodatku są bardzo funkcjonalne. Zachęcam każdemu do skorzystania z usług tej firmy.

autor: Anna i Janusz

Firmie należą się przeprosiny z naszej strony, że tak długo zwlekaliśmy z napisaniem opinii na ich temat – ale to działa w zasadzie na plus. Gdyby było coś nie tak, od razu byśmy chcieli to nagłośnić. Teraz jednak znaleźliśmy trochę czasu i stwierdziliśmy, że warto pochwalić firmę za wykonanie naszego pięknego i cudownego domu z drewna, w którym mieszkamy już ponad pół roku. Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć, aby rozpocząć współpracę z tą właśnie firmą. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bez żadnych problemów. Gorąco polecamy tę firmę budowlaną.

autor: Topczewscy(topczewskia@poczta.pl)

Wybór odpowiedniej firmy, która miała budować nasz dom drewniany był poprzedzony długimi poszukiwaniami, rozmowami i oglądaniem realnych projektów. Wreszcie zdecydowaliśmy się na tę firmę, która buduje najlepsze domy drewniane na rynku. Bez dwóch zdań ich projekty są niepowtarzalne, eleganckie i świetnie wykonane. Szczerze jesteśmy zadowoleni z ostatecznej realizacji, która przekroczyła nasze oczekiwania.

autor: Dziedzic(tymdziedzic@onet.pl)

Stwierdzam, iż roboty budowlane zostały ukończone terminowo oraz zgodnie z zawarta wcześniej umową. Realizacja projektu została wykonana znakomicie, bez żadnych problemów. Mój dom został pokryty gontem drewnianym zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

autor: Krzysztof Dąbrowski(dabrowskik@yahoo.com)

Pomimo pierwszego wrażenia, nie koniecznie determinującego ich wybór jako wykonawcy mojego domu, to swoim profesjonalnym doradztwem i konkurencyjną ofertą przekonali mnie. Do tej pory nie mam im nic do zarzucenia. Rekomenduję Rob-Gont jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług budowy domów z bali. Jeżeli marzysz o drewnianym domu, tak jak ja marzyłam, powierz jego realizację firmie Pana Roberta. U mnie mają 5.

Zamknij
Dodaj swoja opinię
Skontaktuj się z nami: 500 297 081 lub 570 243 806
1