domy drewniane

Opinie

Opinie firmy Rob-Gont


Komentarze i opinie naszych kontrahentów oraz klientów na temat realizacji naszych usług budowlanych.


autor: Anna i Janusz

Firmie należą się przeprosiny z naszej strony, że tak długo zwlekaliśmy z napisaniem opinii na ich temat – ale to działa w zasadzie na plus. Gdyby było coś nie tak, od razu byśmy chcieli to nagłośnić. Teraz jednak znaleźliśmy trochę czasu i stwierdziliśmy, że warto pochwalić firmę za wykonanie naszego pięknego i cudownego domu z drewna, w którym mieszkamy już ponad pół roku. Była to najlepsza decyzja, jaką mogliśmy podjąć, aby rozpocząć współpracę z tą właśnie firmą. Wszystko przebiegło sprawnie, szybko i bez żadnych problemów. Gorąco polecamy tę firmę budowlaną.

autor: Topczewscy(topczewskia@poczta.pl)

Wybór odpowiedniej firmy, która miała budować nasz dom drewniany był poprzedzony długimi poszukiwaniami, rozmowami i oglądaniem realnych projektów. Wreszcie zdecydowaliśmy się na tę firmę, która buduje najlepsze domy drewniane na rynku. Bez dwóch zdań ich projekty są niepowtarzalne, eleganckie i świetnie wykonane. Szczerze jesteśmy zadowoleni z ostatecznej realizacji, która przekroczyła nasze oczekiwania.

autor: Dziedzic(tymdziedzic@onet.pl)

Stwierdzam, iż roboty budowlane zostały ukończone terminowo oraz zgodnie z zawarta wcześniej umową. Realizacja projektu została wykonana znakomicie, bez żadnych problemów. Mój dom został pokryty gontem drewnianym zgodnie z oczekiwaniami. Polecam.

autor: Krzysztof Dąbrowski(dabrowskik@yahoo.com)

Pomimo pierwszego wrażenia, nie koniecznie determinującego ich wybór jako wykonawcy mojego domu, to swoim profesjonalnym doradztwem i konkurencyjną ofertą przekonali mnie. Do tej pory nie mam im nic do zarzucenia. Rekomenduję Rob-Gont jako profesjonalnego partnera w zakresie świadczenia wysokiej jakości usług budowy domów z bali. Jeżeli marzysz o drewnianym domu, tak jak ja marzyłam, powierz jego realizację firmie Pana Roberta. U mnie mają 5.

autor: Anna(jaworska.a@gazeta.pl)

Zachwyciłam się projektami domów drewnianych wykonywanymi przez tę firmę. Ponadto, mogłam liczyć na fachowe doradztwo, a komunikacja z pracownikami i właścicielami była zawsze idealna. Doradzili, przyjechali w ustalonym terminie i wykonali robotę, jak należy. Polecam!

autor: Paweł Markowski

Zdecydowanie polecam dom drewniany. Czuć w nim niepowtarzalny klimat, którego nie ma w żadnym innym budynku. Szczególnie w tym murowanym. Wybraliśmy tę firmę, ponieważ zaproponowali nam bardzo atrakcyjną cenę za wykonanie całości prac. Kontakt był bezproblemowy. Realizacja bardzo szybka i zgodna z planem.

Zamknij
Dodaj swoja opinię
Skontaktuj się z nami: 500 297 081 lub 570 243 806
1