domy drewniane

Realizacje


Realizacje budowy domów drewnianych


Drewniane domy są marzeniem wielu osób. Inwestorów przyciąga przede wszystkim niezwykły klimat, jaki posiadają domy z drewna. Jest w nich niezwykle ciepło, a w dodatku pięknie pachnie. Zapachu drewna nie da się z niczym innym porównać. Jest niepowtarzalny i jedyny w swoim rodzaju. W domach z drewna można przebywać zarówno latem, jak i zimą. Ale tylko wtedy, gdy posiadają właściwą izolacje. Zadbamy o to, aby domy z bali były dla Państwa opcją całoroczną, dostosowaną do potrzeb.


Poniżej prezentujemy nasze realizacje. W ciągu kilku lat działalności, udało nam się stworzyć przepiękne domy drewniane, z których nasi klienci mogą korzystać przez cały rok. Projekty były tworzone we współpracy z klientami. Znajdują się wśród nich także propozycje, które zaprojektowaliśmy samodzielnie od początku do końca. Niektórzy klienci ufają nam na tyle, że powierzają wykonanie wszystkiego, bez ich udziału. Chwalimy się tym i uznajemy to za wielki zaszczyt. Mamy świadomość, że to wielka odwaga powierzyć drugiej osobie tak ważną kwestię, jak projekt domu. My jednak nie boimy się wyzwań. Jesteśmy w stanie im sprostać w najlepszy z możliwych sposób. Dlatego nasze domy drewniane z bali są tak wyjątkowe.


Każdy projekt realizujemy z najwyższą starannością. Zawsze budowa domów drewnianych przebiega z dbałością o najmniejsze szczegóły. Dzięki temu, jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa domy całoroczne z bali, z których będziecie się mogli cieszyć przez wiele lat. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami.


1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
Dom pokryty gontem drewnianym Drewniana ściana budynku Dach zrealizowany przez naszą firmę Dach firmy Rob-Gont Gonty drewniane Dom z dachem drewnianym Dom drewniany budowany przez Rob-Gont Krycie domu dachem drewnianym Dach drewniany wykonywany przez Rob-Gont Budynek drewniany wykonany przez Rob-Gont Domy drewniane w górach Drewniane domy wybudowane przez Rob-Gont Domy drewniane Dach z drewna Dom drewniany w zgodzie z naturą Dom drewniany wśród drzew Dom drewniany - 100% zgody z naturą Dom drewniany stan surowy zamknięty Dom z drewna - widok od frontu Budowa domu drewnianego - ściany wewnątrz Precyzja w budowie domu z drewna Dokładne układanie elementów domu z drewna Układanie bali podczas budowy domu drewnianego Ściana domu drewnianego Dom drewniany w stanie surowym - widok od frontu ściana domu drewnianego Dom drewniany w stanie surowym otwartym Dom drewniany - widok od frontu Stawianie dachu w domu drewnianym Dom z drewna - budowa w pełni Dom drewniany - widok z boku Początek budowy ścian domu drewnianego Budowa domu drewnianego Pierwszy etap budowy domu drewnianego  Bale na potrzeby budowy domu drewnianego Drewno do budowy domu drewnianego
1 - 2 - 3 - 4 - 5 - 6 - 7 - 8 - 9 - 10 - 11 - 12 - 13 - 14
Skontaktuj się z nami: 500 297 081 lub 570 243 806
1