domy drewniane

Referencje

Klienci polecają firmę Rob-Gont


Tworzenie domu jest zawsze dużym wyzwaniem. Czasem ciężko jest sprostać wymaganiom klientów. Potrzebna jest tu intuicja i wyczucie. Nieskromnie mówić, posiadamy to wszystko. Staramy się dostosować projekty i ich dalszą realizację do potrzeb klientów. W ten sposób, mogą powstać niepowtarzalne domy z bali, w których klienci będą mogli spędzić wiele niezapomnianych chwil.

 

Jak to robimy? Przede wszystkim słuchamy tego, czego oczekują od nas klienci. Zadajemy dużo pytań na etapie planowania. Pokazujemy różne rozwiązania, które naszym zdaniem najlepiej sprawdzą się w danym budynku. Trzeba pamiętać, że domy drewniane są dość specyficzne. Nie można w nich zastosować wszystkich rozwiązań tak, jak w domach murowanych. Uświadamiamy w tym zakresie klientów, którzy są zadowoleni, że mają do czynienia z osobami, które faktycznie znają się na swoim fachu. W końcu jeździmy na szkolenia, stale dowiadujemy się nowych rzeczy, aby budowa domów drewnianych mogła przebiegać w taki sposób, w jaki powinna. Dzięki naszemu zaangażowaniu zdobywamy zaufanie klientów. Wychodzimy im naprzeciw i staramy się wcielać w życie ich zamysł. Dzięki temu, obydwie strony mogą być zadowolone z realizacji.

 

 

Potwierdzeniem naszych słów są referencje, które znajdują się poniżej. Poprosiliśmy o ich napisanie naszych dotychczasowych klientów. Musimy powiedzieć, że słowa, które się w nich znajdują zaskoczyły nas, a jednocześnie sprawiły, że mamy jeszcze więcej energii do dalszej pracy i rozwijania umiejętności. Cieszymy się, że nasze domy drewniane z bali tak się Państwu podobają i jesteście zadowoleni ze współpracy z naszą firmą. Możemy zapewnić, że zrobimy wszystko, aby nigdy Państwa nie zawieść.

 


Skontaktuj się z nami: 500 297 081 lub 570 243 806
1